• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Torpil...

asdfghjkl

CMNet Üyesi
insanların çoğu torpil kendine gelince eyvallah. torpili yoksa etrafa esip gürler. yanlış anlaşılmasın torpili savunmuyorum. şuan bulunduğum yerde kendi çabamla varım. çok şükürde kimseye minnet etmiyorum. yani birine gidip desek gel sana bakanlıkta veya aklınıza gelebilecek en yüksek kademede çevre mühendisi olarak yer ayarlayalım diye kaç kişi istemem der?

Diyebiliriz.

Senin de böyle halkın olsun, yıllar boyu apolitik yapılmış, eğitimsiz, sadaka ekonomisine başlanmış halkın olsun, yaptığın şeylere kılıf uydurman zor mu olurdu?
:) Benim böyle bir halkım var. Ama şöyle bir durum var ki halkımızın böyle bir siyaset gütmesi şark kurnazlığında daha öte bir ruh hali gerektirmez mi ?