• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
ISO 14001:2004
ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI EĞİTİM KİTAPÇIĞI

“ÇEVRE DEĞERLİDİR, TIPKI SİZİN GİBİ”
Ocak 2009 - Manisa

Hazırlayan ve Sunan :
O.Vehbi UÇAL- Makine Mühendisi
Eğitim Uzmanı

EĞİTİM HEDEFİ

“TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ” , ÇEVRE ve ÇEVRE KORUNMASI
  • ÜZERİNDE DURULACAK,
  • ISO 14001 ÇYS. STANDARDI TANITILACAK,
  • ÇEVRE, ÇEVRE Kavramları ile ilgili BİLGİLER AKTARILARAK, “ÇEVRE BİLİNCİNDE, ÇEVRE KÜLTÜRÜNDE” GELİŞTİRME ve FARKINDALIK YARATILMAYA ÇALIŞILACAKTIR.
Sonuçta; Katılımcılara “IŞIK TUTMAK” amaçlanmıştır.

• “IŞIK ALAN” SİZ DEĞERLİ KATILIMCILAR, ÜLKEMİZE ve DÜNYAMIZA “BİLGİ IŞIĞINI” TAŞIYACAK ve YAYACAKSINIZ !!!.

Katıldığım bu eğitimin kitapçığına ekten ulaşabilirsiniz... Toplam 14 sayfa

Ekli dosyalar

• ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ.pdf
    144.1 KB · Görüntüleme: 967
@nymphde

Dilara hanım,

Bilgisayarınızda problem olabilir mi? Muttalip beyin paylaştığı dosyayı indirdim herhangi bir sıkıntı çıkmadan açıldı. Rica etsem başka bir bilgisayarda dener misiniz?