• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Hurda Palet

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ahşap Geri Dönüşüm
Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi
Eğitim Amacı
Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre
Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları,
Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve
kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü
ve faaliyetlerin özelliği, proseslerin karmaşıklığı ve bunların aralarındaki etkileşim ve
personelin yeterliliği de dikkate alınarak hazırlanmasını sağlamak.
Eğitim İçeriği
 Çevre Yönetim Sistemlerinin Doküman Yapısı
 Çevre El Kitabı
 Prosedürler
 Acil Eylem Planları
 Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu
 Destek Dokümanlar (Talimatlar, Formlar, Çizelgeler..vs)
 Doküman Kontrolü-Pratik ve Örnek Çalışmalar
Eğitimin Süresi
2 Gün

Eğitimin Yeri ve Tarihi
ANKARA 23-24 OCAK
İSTANBUL 27-28 OCAK
Ücret günlük 135TL+KDV

Çevresel Risk Değerlendirme Eğitimi
Eğitim Amacı
ÇYS çalışmalarında kuruluşlar için çevresel risklerin değerlendirilmesi ve çalışma
önceliklerinin belirlenmesinde çevre etki ve boyutlarının belirlenmesi, risklerin
değerlendirilmesi ve sınıflandırılmasını sağlamak.
Eğitim İçeriği
 Çevre temel tanımlar
 Kuruluşlarda çevre etki ve boyutları
 Çevre boyutlarının değerlendirilmesi ve derecelendirilmesi
 Pratik çalışmalar
Eğitimin Süresi
2 Gün

Eğitimin Yeri ve Tarihi
Ankara-29-30 OCAK
Ücret günlük 135TL+KDV

Daha detaylı bilgiye tse.org.tr den ulaşabilirsiniz