Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TUCEV Atık Yönetimi Sempozyumu

Konu, 'ARŞİV' kısmında Ceyda Kazancioglu tarafından paylaşıldı.

 1. Ceyda Kazancioglu

  Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

  Sayın İlgili;

  2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

  Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, çevresel STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler, Belediyeler) bilgi alışverişinde bulunulması ve Atık Yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 24-26 Nisanda, Sueno Otel/Antalya’da 3 gün sürecek“Atık Yönetimi Sempozyumu” düzenlenecektir.

  Sempozyumda katılımcılarımızın 1.180 (KDV dahil) ücret ödemeleri gerekmektedir. Bu ücret mukabilinde tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transfer organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımların katılım ücretlerini ödedikten sonra, ekteki broşürde yer alan konu başlıklarından kendilerine uygun olan bölümü işaretleyerek vakfımıza göndermeleri gerekmektedir. Sempozyum sonunda Bakanlığımız tarafından katılımcılarımıza “2012 Atık Yönetimi Sempozyumu Katılım Sertifikası” verilecektir.


  SON BAŞVURU TARİHİ 6 NİSAN 2012
   
 2. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  katılacak olan kişi var mı?
   
 3. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  Sempozyumun programı ektedir...
   

  Ekli Dosyalar:

 4. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Bu tarz etkinlikleri etkinlik kısmından açarsanız daha şık olacaktır. Bununla ilgili ben açıp konu birleştirmeyi deneyeyim..
   
 5. Ceyda Kazancioglu

  Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

  Evet etkinlik kısmına eklemek çok daha doğru bir yaklaşım olur. Dikkat ederim :) Uyardığınız/öneriniz için teşekkürler.
   
 6. Ceyda Kazancioglu

  Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

  Ben atıksu üzerine çalıştığım için ve o tarihlerde iş yoğunluğum olacağından katılamayacağım ama bizim katı atıkla ilgilenen arkadaşlarımız katılacaklar.
   
 7. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Sempozyumun yapılacağı otel tanıdık bir tesis olduğu için müsait olduğum bir gün birkaç saatlik bölümüne katılabilirim. Dökümanları sempozyum sonu alır, siteye yüklerim ;)
   
 8. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  Ben de sempozyumda olacağım gelen arkadaşlarla irtibat halinde olabilirsek güzel olur... :)
   
 9. Serdar Çetinkaya

  Serdar Çetinkaya CMNet Üyesi

  Bende katılacağım Göksel Bey, Hangi konuya girmeyi düşünüyorsunuz??
   
 10. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  Sağlık kuruluşlarında atık yönetimi ama arada diğerlerine de kaçarım, ilgimi çeken konularda :)
   

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...