• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

TUİK-çevre

Tuğba Cabi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SHAMROCK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye istatistik kurumunun çevre koruma harcamalarını tespit etmek amacıyla hazırlamış olduğu formu nerden bulabilirim?(çevresel istihdam,gelir ve harcama istatistikleri iş sektörü soru kağıdı)
Bir de buna bağlı olarak birşeye değinmek istiyorum;bildiğiniz gibi işletmelerin atık ve hurda satışlarını yapması yasal değil.Yani lisanslı bir firmaya ücretsiz olarak veriliyor.Peki burdan elde edilen gelirler hakkındaki bilgilerin istatistik kurumuna verildiği taktirde işletme için bir problem doğmaz değil mi?

Merhaba;

Tüik merkezlerinden ilgili birisinden isteyebilirsiniz.
Ama gerek yok ben gönderiyorum :)

Ekli dosyalar

• ÇEVRE GIRISIM 2009..doc
    197.5 KB · Görüntüleme: 75