• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tüm Sınav Soruları Buraya

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Evet arkadaşlar derslerde sorulan vize, final tüm sınav sorularını bu başlık altında paylaşalım.

Paylaşım şekli
Üniversite :
Dersin Adı :
Dersin Hocası :
Sınavın Tarihi :
Sınav Soruları :

Bu şekli bozmazsak güzel bir arşiv yaparız. Hadi herkesi Bekliyorum.

Üniversite : Süleyman Demirel Üniversitesi
Dersin Adı : Katı Atıklar
Dersin Hocası : Yrd.Doç.Dr. İsmail Tosun
Sınavın Yılı : 2007 Güz
Sınav Soruları :

Ekli dosyalar

• Katı atık vize soruları.pdf
    214.6 KB · Görüntüleme: 2,943
İyi akşamlar.SDÜ Çevre Müh. 3.sınıftayım.Yarın Hüsnü Hoca'nın Atıksu Uzaklaştırma vize sınavına gireceğim.Acaba geçmiş yıllarda sorduğu sorular sizde mevcut mu?

tek konu çatısı altında her üni sınav soruları bulunması bence ınsanların bılgıye ulasma konusunda sıkıntılı olacağını düşünüyorum bence ders sınav notları baslıgı altında ve ardından unıversıte modulu altında ve onunda ardından unıversıtelerın ısmı sekmesı altında olusturulan sayfaların daha yararlı olacagını dusunuorum bu sekılde 81 ıl den her bır unıden ozel unıler harıc sınav soruları gelecegı baz alınırsa sanırım bıraz sıkıntılı olur :) bu sadece bır onerı :)

Şuanda su temini ve kanalizasyon,çevre prosesleri ve fiziksel işlemler ve su kirliliği kalite ve kontrolü sınav soruları var.Bunları nasıl paylaşabileceğim hakkında bilgiye sahip değilim,yardımcı olursanız paylaşım yaparım.
Ayrıca çevre biyoteknolojisi için,not ve/veya örnek sorular arıyorum :)

@emresa

Forumumuzdaki döküman miktarı siz değerli üyerlerimizle desteklendiği zaman yeterli sayıda döküman olduğunda o sınıflandırmayı yapabilirim. Bu aşamada yapmak çok efektif değil.

@Mücahit Topdaş

İlgili bölüme gelip sağ üstte yer alan YENİ KONU topiğini tıklayarak konuyu açar, aynı sekme içerisinde dosya ekle komutu ile paylaşımı gerçekleştirebilirsin.

Su kirliliği ve Kalite Kontrolü-SORULARI var.Cevapları konusunda yardımcı olabilirseniz,paylaşımım inşallah daha yararlı olur :)

En kısa sürede,dönem arası-final ve bütünleme sorularını paylaşacağım.

Can Bey çok teşekkür ederiz arşivinizde umarım daha çok soru vardır :D Yüksek lisans yapacakmışsınız okulumuzda galiba geldiğinizde tanışmak dileğiyle.

@aşkınmstk

rica ederim :)
yoğun iş ve özel yaşam temposundan vakti bulabilirmiyim bilmiyorum ama ilk bulabildiğim fırsatta okula gelip diplomamı almayı ve hocalarımla görüşmeyi düşünüyorum. Yüksek lisans iş ile eş zamanlı olarak yapılabilir olması halinde değerlendirilebilir.

Ben göndrdiğim soruların cevabından ziyade,bu soruları çözek için hangi konuya çalışmak lazım,hangi formuller.gidiş yolu..
Çünkü hoca soruları değiştrmeden soruyor,bu yüzden o konuyu anlatmadan,konuyla ilgili soruyla sınavdan kaşılaşmış oluyoruz :(

@asudeburcu
Ben bu dersi 2defa aldım ve en yüksek harf notu ile geç-ti-iyorum.
İşlediğiniz konuları söylerseniz daha detaylı yardımcı olalabilirim.

@Neslihan Öztürk
bizim elimizde (bütün bölümün), Ayhan hocanın notları var 2011 den beri sorduğu bütün sorular ve ama 2 senedir ters köşe yapıo illa ki:):)