Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Turkchem 2012 (cnr expo)

Konu, 'ARŞİV' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici CMNet Üyesi

  Eki Görüntüle 11422

  Sadece Türkiyenin Değil, Dünyanın Merakla Beklediği Fuar :
  Turkchem 2012 Chem Show Eurasia

  Kimyasallar ve üretim teknolojilerinin bir arada olduğu, katılımcı ve ziyaretçi sayısı ile Dünya'nın önde gelen uluslararası kimya sanayi grup fuarları arasında gösterilen ve ilk kez 2006 yılında düzenlenen TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA, 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında,
  İstanbul Fuar Merkezi'nde katılımcı ve ziyaretçilerine beşinci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

  TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA 2012 yılında; "Kimyasallar, Laboratuvar, Teknoloji, Su Şartlandırma, Petrokimya, Kozmetik & Deterjan, Gıda & İlaç, Boya & Yüzey İşlem, Tekstil & Deri, Ambalaj & Geri Dönüşüm, Kompozit" konularını ayrı başlıklar altında ele alarak kimya endüstrisinde geniş bir alanı kuşatmaya hazırlanıyor.

  vQYSBfuXgkc

  4. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA 2010, 7-10 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde büyük bir başarı ile gerçekleştirildi.13 ülkeden 312 doğrudan katılımcı ile 3 salonda 25.000 m2 alanda gerçekleştirilen ve özellikle yurtdışından katılımcı firmaların yoğun olarak yer aldığı fuar; Mısır, Çin ve Hindistan olmak üzere 3 ülke pavyonu, ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Hollanda, İngiltere, İtalya, Özbekistan, Tayvan'dan 100'ün üzerinde yabancı firmanın doğrudan katılımı ile artık "uluslararası” bir platform olduğunu da kanıtladı.

  Ziyaretçilerinin de "Kimya ile ilgili Her Şey"e ulaştığı TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA 2010 fuarını 4 günlük sürede 65 ülkeden 1.478'i yabancı, 15.210 kişi ziyaret etti.

  TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA 2010; boya, mürekkep, ilaç, gıda, deterjan, kozmetik, yapıştırıcı, yapı kimyasalları, plastik, kauçuk, kablo, kompozit, petrokimya, tekstil, deri, su şartlandırma sektörüne hammadde, yardımcı madde üreten / satan firmalar ile nihai ürün üreten firmaları bir araya getirdi. Fuarda aynı zamanda, ambalaj, geri dönüşüm, kimya sanayi makine ekipmanları, pompalar, iş güvenliği ve sağlığı, lojistik, depolama firmalarının yetkilileri ile bu hizmetleri almak isteyen sektör profesyonelleri dört gün boyunca aynı çatı altında görüşmeler gerçekleştirdiler.

  TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA, iki yılda bir tüm sektör profesyonellerini aynı çatı altında buluşturmaya devam edecek.
  duyuyor!

  http://www.turkchem.net/

  Eki Görüntüle 11423
   

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları