• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Türkiye'de i̇lk ve tek. fsm üniv. iş birliğiyle. enerji yönetim sistemi uzmanlığı eğitimi

Değerli Arkadaşlar ;

"ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Uzmanlığı Eğitimi" FSM Üniversitesi ile birlikte gerçekleştiriyoruz.
Bu Eğitim Programı 50 Saat , 1 ay Süren ISO 50001 EnYS en detaylı ve iyi bir şekilde öğrenebileceğiniz bir programdır.
Bu programı kaçırmamanızı önermekteyiz !!!

İçerik ve Detaylar için :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Eğitim sonunda alacağınız Seritifkalar ;

1) Uluslararası Geçerlilik ve Sorgulanabilirlik. (
)
2)Sertifikalarınız E-Devlette ve Sorgulanabilir.(
)

Eğitim Bedeli 1900 TL + KDV 'dir, bu eğitimin normal ücreti 3900 TL dir , Bir defaya mahsus bu program kapsamında 1900 TL 'ye düşmüştür.

Eğitim Başlangıç Tarihi Planlanan : 9 Mayıs 2022 dir. Eğitim Saatleri 18:00-22:30 Haftada 4 gün olacak şekilde 1 ay sürecektir.

Soru ve kayıt için :
yada bilgi@akademienerji.net

enys1.jpg

Son düzenleme:
Eğitimi kim veriyor ? Öğrenebilir miyiz?

Merhaba,
Türkak yeterliliğinizi iletebilir misiniz? Bir de tüm dünyada geçerli sertifikasyon konusunu anlamadım. Bildiğim kadarıyla tüm dünyada geçerli olan bir sertifikasyon sistemi mevcut değil. Tüm dünya kısmını bir kanara bırakırsak, eğitici kurum IAF tarafından yetkilendirilmiş bir kurum mudur?

Cem YılmazCem Bey Merhaba FSM Üniversitesinin İlgili Linkini ben paylaşayım. Açıklamada ise şu şekilde yazmaktadır ;

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi-SEM, eğitimlerindeki standardını yükseltmek amacıyla hizmet kalitesi;

ISO 9001
Kalite Yönetim Sistemi,

standardlarında, uluslararası tescillenmiş olup (EUROPASS INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT) aynı zamanda Cardcert Management Systems (belgelenme kapsamında) standardına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı, Cardcert Uluslararası Akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.

Fatih Sultan Mehmet-SEM, uluslararası izlenebilirliği olmayan kâğıt ve sahte belgelerin önüne geçmeyi hedefleyen standardla, uluslararası izlenebilirliğe sahip eğitim sertifikası ve Elektronik Sertifika vermekte olup,

Eğitim programlarımızın sonunda, resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert İnternational Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılarımız, tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini (sertifika, eğitim belgesi, başarı belgesi, vb.. özgeçmiş cv, dil pasaportu, eğitim ve mesleki eğitim otoritelerince düzenlenen europass hareketlilik, diploma eki, sertifika eki vb.) TEK KARTLA TÜM DÜNYADA ULUSLARARASI SORGULAMA/İZLENEBİLİRLİĞİNİ ’’ÇEVRİMİÇİ (ON-LİNE)’’ SAĞLAYARAK, Cardcert Akreditasyon Uluslararası Belgelendirme Kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyıp, kullanabileceklerdir.

Önceki cevapları görüntüle…
Cem YılmazCem Bey açıklamada Akreditasyon konusu açıkca belirtilmiş ayrıca Türkiyedeki Akreditasyonu için bu açıklama vardır

Sonuçta burası bir Üniversite , bir eğitim kuruluşu , IAF ise Kalite Belgeleri ve Personel Belgelendirme Konusundaki konuları yönetmekte bu bir eğitim programıdır aldığınız sertifikanın geçerliliğini vurgulamaktadır.
Bir Denetçi, Başdenetçi Sertifikasyonu değildir, Başdenetçi Sertifikasında Belirttiğiniz Turkak, IAF akreditasyonunda bahsedilebilir. Aşağıda bununla ilgili bir görsel de paylaşıyorum. Bizler de Başdeneçi Eğitimleri Veriyoruz Exemplar Global Onaylı ve Exemplar Global Turkakın Akreditasyon olarak kabul ettiği bir kurumdur. Ama Tekrar etmek isterim Eğtim bir başdenetçi eğitimi değildir adından da anlaşılacağı gibi, hiç bir yerde de buna vurgu yapılmamıştır.

Turkak.jpeg

Serdar DemirkapıTamamdır bu yanıtınız ile emin oldum.

Vermiş olduğunuz şey yalnızca bir eğitim. Verilen sertifikanın herhangi bir geçerliliği yok. Ben bu sertifikayı "FSM"den aldım dediğimde sorgulayabilecekleri uluslar arası ya da yerel bir kurum yok :) Eğitim çok kalitelidir ona lafım yok, 50001 'i öğretebileceğinize inancım yüksek. Ama belgelendirme konusu da önemli malum. Eğitime katılacak arkadaşlara bol şans.

Cem YılmazCem Bey teşekkürler katkılarınızdan dolayı Alınan Eğitimin Nasıl Sorgulanacağı, Akreditasyonu, E-Devlet Geçerliliği tümü açıklama ve linklerde mevcut sonuçta Türkiyede bir Üniversiteden alıyorsunuz eğitimi ben tüm sorularına cevap vermeye çalıştım. Tekrar teşekkürler.

omerkotanÖmer Bey açıkladığım eğitim sonundaki sertifikasyonun akreditasyonu ve geçerliliği FMS Üniverstiesinin ilgili linklerinde belirtilmiştir.

"Eğitim programlarımızın sonunda, resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (Cardcert İnternational Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılarımız, tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini (sertifika, eğitim belgesi, başarı belgesi, vb.. özgeçmiş cv, dil pasaportu, eğitim ve mesleki eğitim otoritelerince düzenlenen europass hareketlilik, diploma eki, sertifika eki vb.) TEK KARTLA TÜM DÜNYADA ULUSLARARASI SORGULAMA/İZLENEBİLİRLİĞİNİ ’’ÇEVRİMİÇİ (ON-LİNE)’’ SAĞLAYARAK, Cardcert Akreditasyon Uluslararası Belgelendirme Kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyıp, kullanabileceklerdir."