• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Twilight render(google sketchup için)

Kayıt
6 Şubat 2009
Mesajlar
281
Beğeniler
115
#1
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
ana sayfası
demo olarak kullanılabilir durumda en son 800*600 e kadar render yapıyor ve resmin üstüne ve alt tarafına watermark atıyor ama genede kullanılabilir.
 
Kayıt
6 Şubat 2009
Mesajlar
281
Beğeniler
115
#3
açıklama kısa ve öz olarak şöyle
render nedir?
herhangi bir cad ortamında tasarlanan herhangi bir 3 boyutlu tasarımı cad programı içerisinde görsel olarak gerçeğe yakın şekilde yani ışık,renk,kaplama ,gölge vb. ayarlamaları yaparak sunmaktır.
google sketchupta 3 boyutlu bir tasarım yaptın diyelim tasarımın program içindeki görünümü gerçeğe çok benzemiyor kullandığın kaplama ,renk,ışık gerçeğe hiç yakın görünmüyor bu plugin sayesinde ortama vereceğin ışığı,tasarımın gölge aayarlarını vb. ayarları yaparak gerçekten göze hitap edecek şekilde onun birebir fotoğrafına yakın görüntü sunabilirsin.