• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ücretsiz Eğitim - İzmir

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Akdeniz Salonunda;
“ Sıvı Kimyasalların ve Petrol Türevlerinin Dökülmesi ve Yayılması Kontrolü”
konulu ücretsiz bir eğitim verilecektir.

Eğitim için dünyanın en büyük çevre koruma ekipmanları üreten NEW PIG firmasından Sayın Mr. Tom van RAAIJ değerli bilgilerini bizlerle paylaşacaktır.

Eğitim Programı ve katılım bilgileri aşağıdadır.

Program
· Açılış
· New Pig Sunumu
· Döküntü Kontrol ve Önleme Ürünleri’nin ;
· Seçim Kriterleri ve Metodları
· Üstünlükleri ve Faydaları
· Absorbentler ( Rulo, Mat, Ped, Bom, Sosis v.b )
· ARA
· Sızıntı ve Döküntü Kontrol Ürünleri
· İstifleme ve Depolama Çözümleri
· Soru—Cevap ve uygulamalar

ETKİNLİK ADRESİ : TMMOB Makina Mühendisleri Odası / Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi—Akdeniz Salonu—Anadolu Cad.No:40 Bayraklı / İZMİR

Ulaşım Krokisi İçin :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bu eğitime katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak en geç 6 Nisan 2009 tarihine kadar kayıt yaptırınız.

İletişim Bilgileri :
ERKOS Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti.
1570 Sok. No:17 D:106 Çınarlı—İZMİR
Tel : (232) 486 91 91
Fax: (232) 486 60 00
Email : info@erkos.com.tr
Web:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .