Ücretsiz ISO 14001 İç Tetkik Eğitimi (CMNet)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
Herkese ilgisi için teşekkür ederiz. Yoğun katılım dolayısıyla sistemin açılış zamanını 1 hafta öne alarak 25.05.2012 tarihinde açılmasına karar verdik.

2. mesajda kaliteegitimleri.com 'a başvuru yapan kişilerin isimlerini yayınladık. Bu listeyi her fırsatta güncelleyeceğiz. Eğer güncelleme tarihinden önce başvuru yaptıysanız ve isminiz listede yok ise tekrar başvuru yapmanızda fayda olacaktır.

kaliteegitimleri

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
33
@MustafaKaptan
İyi Günler Mustafa KAPTAN.Sınav'da eğitim gibi online olarak yapılmaktadır.Sınav zamanı esnektir.Üyelerin eğitimi tamamladıklarına inandıkları zaman sınav yanıtlarını vermesi genelde tercih edilmektedir.Yeterince bilgi sahibi olduklarını düşünen üyeler'de hemen sınava geçebilmektedir.
Bu tamamı ile üyenin tercihiyle alakalıdır.İlginize teşekkür ederim.

kaliteegitimleri

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
33
@Neslihan Aydın
İyi Günler Neslihan AYDIN.İlginize teşekkür ederiz.Fatih bey girişimci ve başarılı bir arkadaşımız.Güzel ve seviyeli ortamı bizlere sağladığı için bizde kendilerine teşekkür ederiz.Dileriz memnun kalırsınız.

Başlık
1
Tepki
3
Fatih bey katılımcı listesinde ismim bulunuyor ancak kaliteegitimleri.com da ödeme yapılmamıs egitimleriniz var uyarısını alıyorum.Bir sorun teşkil edermi eğitime katılırken.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
@ipek sağır

Hayır ipek hanım bir problem olmaz. Listede adınız var ise kaydınız alındı. Listeyi kaliteegitimleri.com dan alarak güncelliyorum.

Melike Alıcı

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
10
"Sn. Melike ALICI Ödemesi Gerçekleştirilmemiş Siparişiniz Bulunmaktadır." diye pencere açılıyor bir sorun yok dimi gidişatta Fatih Bey.

S

Silinmiş üye 6722

Fatih Bey dedikleriniz aynen yaptm fakat kaliteegitimleri.com a giriş yaptgm da 'ödemesi gerçekleşmemiş siparişiniz bulunmaktadır diyor' yanlış mı yaptm acaba 3 gün içinde ödeme yapın diyor ??

Sadık Güven

Daimi üye
Başlık
48
Tepki
169
Fatih bey, başta sizi ve ekibinizi sonra da kaliteeğitimleri.com ve Ava danışmanlık yetkililerini kutluyorum. Ancak küçük bir sorunum var paylaşmak isterim, site reklamından ulaşıp geçen hafta kaliteeğitimleri.com'dan bu hizmeti satın aldım:) benim durumum ne olacak;) tabi ki şaka yapıyorum . Nezdinizde kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

Yukarı Alt