• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ücretsiz Sertifikalı Eğitim

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Merhaba Arkadaşlar;

Günümüz şartlarında artık sadece mezun olmak yeterli olmuyor hepimizin bildiği gibi.
Bu anlamda size yardımcı olmak için aşağıya bir link ekleyeceğim.
Belki aranızda bilenler vardır Elginkan Vakfı Ümmahan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
Bu vakıfın verdiği tüm eğitimler ücretsiz ve sertifikalıdır.

Eğer vaktiniz varsa eğitimlere katılmanızı öneririm.
Aslını sorarsanız ben hiçbir eğitimine katılamadım çünkü vakıf Manisa'da
Ama yakında oturan ya da şu an çalışmayan ve böyle imkanlar sunan yerler arayan arkadaşlarımızın var olduğunu düşünerek bu bilgilendirmeyi yapmayı uygun gördüm...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Saygılar

Kesinlikle haklısınız artık sadece Mühendis olmak yetmiyor. Yanınıza alabildiğiniz kadar vasfı almanız gerekiyor.
Bu anlamda bu kurslar ayrıca önem kazanıyor. Ücretsiz kurslarda tabi dahada yardımcı oluyor. İşsiz isek eğer boş duracağına kurslara gitmek her zaman faydalı olacaktır.

Benim bildiğim kadarıyla yok.
Ama diğer üyelerin bildikleri eğitim veren yerler varsa burada paylaşabilirler.

Milli Eğitim Bakanlığının kapsamında hazırlanan kurslar var. Bu eğitimler Türkiye genelinde istanbul eğitimlerine alttaki adresten ulaşabilirsiniz.

Genel web sayfasına ise
bu adresten ulaşabilirsiniz.

evet elginkan kocaelindede var ben gecen hafta kalite yönetim sistemi seminerine katıldım.fakat suan işsizim kötü bi durum söz konusu calısmayanlar bizim sektörde en önemli olan seminerlere kabul edilmiyor. ancak bi şirketin çalısanı olman gerekiyor bir işletmenin yada...bu nedenle bütün seminerlere katılım basvurusu yapmama ragmen birinden cevap geldi:(
ama kar kardır:)

Merhaba
Belki bir çoğunuz biliyordur ama yinede bilmeyenler için gayet faydalı olacağını düşünüyorum. İstanbulda olmasada gebzede izocamın düzenlemiş olduğu eğitimler var. Üniversitedeki hocalar tarafından veriliyor. Gerçi ben daha gitmedim ama bu seneki eğitimlerine katılıcam inş. Gürültü ve ses yalıtımında güzel eğitimler. Bu konuda çalışan yada uzmanlaşmak isteyen arkadaşlar için faydalı olabilir. İstanbulun belli yerlerinden servisler kalkıyor. İncelemek isteyenler için

Dilek PENMEK
Çevre Mühendisi