Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ülkemizdeki deterjan fabrikaları ve atıksu arıtma tesisleri

Konu, 'ARŞİV' kısmında e.soylu tarafından paylaşıldı.

1. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

mrb çevre müh. öğrencisiyim. ülkemizdeki deterjan fabrikaları ve atık sularının artımı ile ilgili ödev hazırlamam gerekiyor ama deterjan fabrikaları hakkında hiç bi bilgiye sahip değilim yardımcı olurmusunz

2. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş CMNet Üyesi

geçen sene cevre sağlığı dersi için deterjan kirliliği slaytım vardı o basit kalır sanırım ama şu an bilgisayarımda bulunan bir dökümanı gönderiyorum, istersen slaytımı da ararım haricimde olmalı. buraya dosya eklemeyi bulmalıyım tabi önce:)

3. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş CMNet Üyesi

DETERJAN KİRLİLİĞİ Çevresel Etkileşim Değerlendirme

Ekli Dosyalar:

Fatma Sena bunu beğendi.
  4. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

teşekkür ederim :) Ama bundan bundan da ileri örnek bir arıtma tesisine ihtiyacım var. Bi kaç fabrikaya mail attım bana geri dönen olmadı. Türkiye'deki deterjan fabrikaları hakkında bi bilgiye sahipmisiniz ?

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

cevap yaz topiğini tıkladıktan sonra zengin editör bölümünden dosya ekleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..

6. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş CMNet Üyesi

rica ederim ;) malesef benden bu kadar:S

7. Seçkin Veral

Seçkin Veral CMNet Üyesi

8. Volkan GÜLTEKİN

Volkan GÜLTEKİN CMNet Üyesi

paylaşımlarınız için teşekkürler fakat deterjan üretimi yapan bir fabrikadaki arıtma tesisi lazım akım şeması, çıkan atık türleri, kullanılan proses gibi bilgiler gerekli yardımlarınız için şimdiden tşk...

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...