• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Ülkemizdeki deterjan fabrikaları ve atıksu arıtma tesisleri

e.soylu

CMNet Üyesi
mrb çevre müh. öğrencisiyim. ülkemizdeki deterjan fabrikaları ve atık sularının artımı ile ilgili ödev hazırlamam gerekiyor ama deterjan fabrikaları hakkında hiç bi bilgiye sahip değilim yardımcı olurmusunz

geçen sene cevre sağlığı dersi için deterjan kirliliği slaytım vardı o basit kalır sanırım ama şu an bilgisayarımda bulunan bir dökümanı gönderiyorum, istersen slaytımı da ararım haricimde olmalı. buraya dosya eklemeyi bulmalıyım tabi önce:)

e.soylu

CMNet Üyesi
teşekkür ederim :) Ama bundan bundan da ileri örnek bir arıtma tesisine ihtiyacım var. Bi kaç fabrikaya mail attım bana geri dönen olmadı. Türkiye'deki deterjan fabrikaları hakkında bi bilgiye sahipmisiniz ?

Can Avşar

Genel Yönetici
geçen sene cevre sağlığı dersi için deterjan kirliliği slaytım vardı o basit kalır sanırım ama şu an bilgisayarımda bulunan bir dökümanı gönderiyorum, istersen slaytımı da ararım haricimde olmalı. buraya dosya eklemeyi bulmalıyım tabi önce:)
cevap yaz topiğini tıkladıktan sonra zengin editör bölümünden dosya ekleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..

paylaşımlarınız için teşekkürler fakat deterjan üretimi yapan bir fabrikadaki arıtma tesisi lazım akım şeması, çıkan atık türleri, kullanılan proses gibi bilgiler gerekli yardımlarınız için şimdiden tşk...