• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Uludağ üniversitesinde yüksek lisans

Negatoskop

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Aluminyum
2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Bahar yarı yılından itibaren Çevre Mühendisliği Ana Bilim Dalımızda İkinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı başlatılacaktır. Programa başvurmak için başvuru tarihleri Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nden ilan edilecektir. Başlatılacak Programda Dersler akşam saat 17:00’den sonra yapılacaktır. Bu sayede, programa kayıt olan öğrenciler hem işyerlerinde çalışıp hem de yüksek lisans yapma şansına sahip olacaklardır. Program tüm mezunlarımıza açıktır. Ancak kontenjanlar sınırlı sayıda olup başvuru tarihleri ilan edildikten sonra Fen Bilimleri Enstitüsü’ne kayıtların ivedilikle yapılması uygun olacaktır.