• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Ulusal atık taşıma formları

UATF neden kullanılmaktadır? açıklayıcı bir bilgi kuramadım kafamda o yüzden staj defterime düzgün bir cümle yazamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

UATF neden kullanılmaktadır? açıklayıcı bir bilgi kuramadım kafamda o yüzden staj defterime düzgün bir cümle yazamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
işletmeden çıkan atıkların türlerinin standart olarak tespitine, miktarının belirlenmesine ve kayıt altına alınmasına, çıkan atığın hangi lisanslı firmaca taşındığını, ne kadar miktarının taşındığını, işletmeden atığın hangi tarihte alınıp, bertaraf veya geri kazanım tesisine nekadar miktarda ve ne zaman teslim edildiğini, bu bertaraf tesisinin atığı ne şekilde geri kazandığı veya bertaraf ettiği bilgilerinin kayıt altına alındığı kısacası atığın oluşumundan bertaraf/geri kazanımına kadar standart bir şekilde takibinin sağlandığı envanterdir.