• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ulusal atık taşıma formu

Kubilay Duman

Çevre Teknolojileri Grup Lideri
Yönetim Grubu
Çevre Teknolojileri Grubu
Firma
CSR PLASTIC - Şam Yapı Anonim Şirketi Sakarya Şubesi
Arkadaşlar merhabalar kolay gelsin,

Tehlikeli atıkları verirken hazırlandığımız ulusal atık taşıma formunun hangi nüshaların bizde kalacağı hangilerin taşıyıcıya verileceği ve hangilerin daha sonra bize geleceği gibi sorular hepimizin aklına gelmektedir.

Dergide okuyup gördüğüm ve gayet faydalı bulduğum ulusal atık taşıma formu dağılımını sizlerle paylaşıyorum

Ekli dosyalar

• UATF.jpg
    UATF.jpg
    100.8 KB · Görüntüleme: 108
Diğer illerde nasıl bir uygulama var bilemiyorum ama istanbul il çevreye duyuru üzerine görüş sordugumda göndermenize gerek yok demişlerdi.

arkadaşlar dikkate almıyorsunuz ama aydın çevre ve şehircilik birebir kontrol ediyor? 1 ve 2. nüshaları ile :hasta::suspus:

UATF formu almaya gittiğimde döner sermayedeki memur 2017 yılında d nüshalarının online sisteme girileceğini il müdürlüklerine gönderilmeyeceğini söyledi. Bununla ilgili bir duyurudan bahsetti. Bu konuda bilgisi olan var mı?