• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ulusal Geri Dönüşüm Stratejisi Belgesi ve Eylem Planı Eylem İzleme Sistemi Hakkında

Hilal ARSLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Belediye
Arkadaşlar , Ulusal Geri Dönüşüm Stratejisi Belgesi ve Eylem Planı Eylem İzleme Sistemi Hakkında bir belge geldi bakanlıktan. Bu belge nasıl düzenlenecek bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Evt bu konuyu merak ediyorum.Tata tesisinide çalışıyorum.Belediyeye gelmiş olan bu yazıyla ilgili belediyeler firmalardan yardım istemekte.Nedir bu durum?

Ulusal Geri Dönüşüm Stratejisi Belgesi ve Eylem Planı Eylem İzleme Sisteminde.. Ambalaj atıkları için yıl içinde bakanlığa veri girişi yaptığımız miktar vb bilgileri İç İşleri Bakanlığı bu eylem planını izlemek amacıyla isitiyor. 2015 yılında sisteme girilen veriler kullanılarak cevap verilecek.
Belediyelerden istiyor..

Ben bakanlığı aradım bana istenen bilgiler şöyle ; " Oluşan Katı atık için ne gibi işlemler yapılıyor ? Bu işlemlerin maliyeti nedir ? Çevre temizlik vergisi ne kadar alınıyor ? Bu vergi nereye harcanıyor ? Çevre temizlik vergisi geri dönüşüm için mi harcanıyor ? Harcanmıyor ise nereye harcanıyor ? Katı atık toplama-taşıma maliyeti nedir ? Vergi ve taşıma-toplama maliyeti arasında fark var mıdır ? Fark varsa bu fark nereye harcanıyor ? " dendi. Bu bilgilerin tablo şeklinde nisan ayının ilk haftası ocak şubat mart ayı bilgilerini kapsayacak şekilde birimleri takip ederek bakanlığa gönderilecek.. @dilek kaya @ismael @mervedağhan