• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Üniversite genç gelişim

ibrahim_gantep

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
odak çevre mühendisliği danışmanlık hizmetleri,Gaki içme suyu arıtma tesisi,İller bankası bölge müdürlüğü gaziantep
Herkese merhaba tekrardan...
üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği okuyan arkadaşlarmı toplayıp onlara sizlerin öncülüğünde iş olanakları iş sağlığı kendini geliştirme gibi faydalı bilgilerin öne sunulacağı güzel aktiviteler yapmayı istiyorum.katılabilecek mühendis büyüklerim sizce nasıl olur veya daha farklı düşünceleriniz var mı ?
şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum herkese....
iyi günler....