• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Uyarı ikaz işaretlerini rengini kendiniz tasarlayabilirsiniz

Aysun Kurt

CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba, dün iş güvenliği uzmanımızla internette deli gibi uyarı ikaz işaretleri arıyorduk. Muhteşem bir siteyi keşfettik.
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
sitesinden
bölümüne sonra
bölümüne girerek üye olun. Yine aynı yerden giriş yaptıktan sonra Industrial signage bölümünden sign builder'ı seçin ve sağ taraftan "view catalog" a tıklayarak istediğiniz uyarı işaretinin kodunu "ID" kısmına yazarak istediğiniz uyarı işaretlerini istediğiniz renk ve boyutta hazırlayabilirsiniz :)

Arkadaşlar ingilizce harflerde Ş,Ğ gibi harfler olmadığından Ş>S Ğ>G olarak cıkartıyor bilginize.. :) Daha ekonomik olduğundan bu şekilde renkli çıktı alıp kapladıktan sonra fabrikaya belirlediğimiz noktalara asmayı düşünüyoruz :)) Bir kaç tane foto yüklüyorum umarım işinize yarar. İyi Çalışmalar :)

Dosyalar

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Güzel bir siteymiş. Hiç yoktan iyidir :) Vakit problemimi halledersem paylaşacağım işaretler. Yüksek çözünürlükte tamamı..

Aysun Kurt

CMNet Üyesi
evet çok güzel bizim gibi maddi durumu kısıtlı olan fabrikalar için muhteşem :)

patronlar buna çok sevinecek :D

Aysun Kurt

CMNet Üyesi
evet var fakat bu prrogram kendiniz istediğiniz renkte ve ölçüde oluşturabiliyorsunuz.. Diğer sitelerden resimleri kopyaladığınızda bu programdaki kadar canlı ve görsel olmuyor..

Aysun Kurt

CMNet Üyesi
Arkadaşlar bahsettiğim siteden katalogdan seçerek yaptım ve İ , Ş, Ğ gibi harfler ingilizcede olmadıgından paintle açtım ve düzenledim örnek bir kaç tane koyuyorum. Firmaya da astım herkes çok beğendi hem baya ucuz hemde çok renkli ve görsel oldu :)

ben tüm firma genelini 125 liraya mal ettim levha olarak satın alsak ortalama 7 lira olsa minimum 800 lira vericektik ki kriz olacaktı :D

ama yok ben uğraşamam diyorsanız sevgili patronlarınızı razı etmeniz gerekecek :))

sevgiler.

ELDİVENSİZ.png

FORKLIFT.png

EMNİYET KEMERSİZ ÇALIŞMA.png

MAKİNA KORUYUCUSUZ.png

MAKİNE ÇALISIRKEN.png

SU İLE MÜDAHALE.png

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Aysun Hanım merhaba,

İşaret boyutları küçük bana ne lazımsa söyleyin istediğiniz boyutta istediğiniz yazıyla yayınlayayım buradan.

Aysun Kurt

CMNet Üyesi
Fatih bey merhaba,

Biz A4 boyutunda yapmak istedik ve o şekilde hazırladık :) teşekkür ederim :)

bu yayınladıklarımda A4 boyutunda isteyen arkadaşlar kullanabilir.

Bu arada A4 boyutunda işaret baya büyük çıkıyor. A3 vs bilemem