• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Ekli dosyayı görüntüle 11419

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim verilecektir. Eğitim tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların katılım ücretleri (1.180 TL KDV dahil) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra kayıt formunu vakfımıza göndermeleri gerekmektedir. Eğitim Antalya’da gerçekleştirilecek olup, otelin adı daha sonra web sitemizde yayınlanacaktır.

Türkiye Çevre Koruma Vakfı
Tel :0 312 215 97 36
E-mail : tucev@tucev.org

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

KASIM ve ARALIK EĞİTİMLERİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 31 EKİM 2012

TRANSFER SAATLERİ
18 Ekim 2012 ANTALYA HAVA LİMANI
15:30
18:30
21:30
Havalimanında 30 dakika bekleme söz konusudur

MANAVGAT OTOGARI
15:00
18:00
21:00

İrtibat için:
Tunahan AKTÜRK
0 506 487 91 76

ÖNEMLİ NOTLAR (Lütfen okuyunuz...)

* Katılımcıların ücretlerini Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi T.C.Ziraat Bankası, Emek Şubesi,
IBAN : TR46 0001 0007 6552 1264 12 5017 no'lu hesaba yatırmaları gerekmektedir.
* Dekont no belirtilmeyen kayıtlar dikkate alınmayacaktır.
* Katılımcı ücretini yatırıp, aşağıdaki formu doldurmalıdır.
* Katılımcılar faturalarını faaliyet sırasında fatura bankosundan temin edebilerler.
* 18 Ekim otele giriş 21 Ekim çıkış olmak kaydıyla 19-20-21 Ekim tarihlerinde Sueno Hotels Beach Side'da gerçekleştirilecekir.
e-posta : tucev@tucev.org
KASIM ve ARALIK EĞİTİMLERİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 31 EKİM 2012

Eğitim Programı:

Ekli dosyalar

• cevre_gorevlisi_egitimi_programi.docx
    26.9 KB · Görüntüleme: 37