• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi (ANTALYA)

gnc

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın İlgili;

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, "Çevre Görevlisi Belgesi"olan kişilere yönelik, “Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi” düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim verilecektir. Eğitim tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların katılım ücretleri (1.180 TL KDV dahil) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra kayıt formunu vakfımıza göndermeleri gerekmektedir.

İlk eğitim 18-21 Ekim tarihinde Sueno Beach Hotel/Side'de gerçekleştirilecektir.
Türkiye Çevre Koruma Vakfı
Web :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

E-mail : tucev@tucev.org
Tel :0 312 215 97 36

Burdan Çevre ve Şehircilik Bakanlığına seslenmek istiyorum. Neden eğitimler hep Antalya'da Antalyada ne var . Her sene her sene neden Antalya neden İzmir değil Neden İstanbul Değil Neden Ankara değil neden Antalya.....Antalya da ki Oteller para kazansın diyemi neden ??? Antalyada olmasının çevre açısından bir önemimi var. ???

@Tarık Durmuş
Yetkililer öyle uygun görmüş diyebilirim, ben de Ankara'da eğitimci olarak katılacağım.

Böyle eğitimler Antalyada olacakca , bence yazın olsun:),Yazın olması Çevre Mevzuatları açıcından büyük önem arz ediyor..