• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Var olan GFB'ye nasıl ulaşabilirim?

funda bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öztek Genel Temizlik TAT Tesisi
Arkadaşlar herkese merhaba,
benim sorunum şu:
Toplama ayırma tesisinde işe başladım. Benden önce çalışanlar aylık değerlendirme, iç tetkik, eğitim vs. hiçbirşey yapmamış. Ben de başladım bunları tamamlamaya. Ancak GFB evrakı yok. Firma Çevre izni almış ama GFB evrakının kopyasını almamışlar, başvuruyu kimin yaptığı bilinmiyor, firma çevre yönetim birimi. Ama sistemde hiçbirşey yok ne ek kapsamı mevcut ne lisans belgesi onu da anlamış değilim. ben bu GFB ye İl çevre dışında nereden ulaşabilirim. Daha önce benzer bir durumla karşılaşan oldu mu? Yardım lütfen :)

Çevre izin sisteminde oluşan mükerrer kayıtlardan dolayı siz GFB ve izin lisansın alındığı işletme koduna atama yapamamış olabilirsiniz. Öncelikle işten çıkış yapıp, vergi numarası ile ve firma ismi ile ayrı ayrı tesis araması yapıp, mükerrer bir kayıt varmı kontrol ediniz. Varsa doğru işletmeye atama yapmanız durumunda eski evrakların tümünü görebilirsiniz. Yok ise izin lisans sisteminde belirtilen numara veya mail adresinden yardım isteyiniz.

İyi Günler.

@ibrahim59 İbrahim bey benim atama durumu firmanın çevre yönetim birimi sisteminden yapıldı. Söylediğinize göre ben kendi sayfamdan işten ayrıl deyip, yine kendi sayfam üzerinde yer alan işletme protokolü işlemleri kısmından tekrar kayıt oluşturacağım. Doğru anlamış mıyım? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :)

@funda bülbül
funda hanım, işletmenize ait çevre bilgi sisteminde mükerrer kayıt olmuştur. siz gfb ve lisans alınan kayıt üzerinden atanma yapılmamışsınız. diğer kayıtları üzerine yapılmışsınız. il çevre dışından da bunu çözemezsiniz. il çevreye gidin durumunuz izah edin arkadaşlar baksın gfb lisans alınan kayıtı bulsunlar. diğerlerini silsinler (tabi sizden dilekçe istenebilir hazırlıklı olun bunun için kaşe vs götürün yanınızda). sizde kalan tek kayıt üzerinden atama yapın bütün geçmişi görebilirsiniz.