• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Varil yıkama makinesi

Gözde Şen

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar biz metal hurda işi yapan ve lisans alma aşamasında olan bir firmayız. tesisimizde kullanacağımız varil yıkama makinesinin alımını yapıcaz ama bu işin imalatını yapan bir firma bulamıyorum. ayrıca sistem nasıl çalışır. proses nasıldır. bu konuda bilgisi olan, yardımcı olursa sevinirim.

Varyens isimli firmanın makinalarını sitesinde görebiliyoruz, bu firma Rusyada farklı bir isimle faaliyet gösteriyor, Türkiye pazarında da aktifler heryerde karşılaşıyorum.

google da "varyens varil" arayınca çıkar, iletişim bölümünde türkiye yetkilisinin telefonu da mevcut.

Mustafa

Sayın Mustafa Bey!

Yukarıda ki yazınızı istinaden bu firmayı inceledim,VARYENS varil yenilemek için
makineler yapıyor ve tesis kuruyor.Uludağ üniversitesinden bir arkadaşım, bu firmaya
bir tesis kurdurtmuş olan bir kimya fabrikasının olduğunu söyledi.Bu tesisin çok büyük çapta
olduğundan bahsetti.Gidip görmemizi önerdi ve kısmet olursa uygun bir zamanda gidip göreceğim
Aynı zaman da Türkiye de de tek bursa da varmış,yani bir ikinci si henüz yok diyor kendileri.
Gidip gördüğüm zaman sizlerle paylaşırım,

çok teşekkür ediyorum yardımlarınıza.

Fuat

Arkadaşlar Merhaba ,Vartem geri kazanım adı ıle 2004 yılında kurmuş olduğumuz tehlikeli atık tesisimizin ,geri kazanım faaliyetini 2010 yılında durdurarak(yönetmeliklerdeki boşluklar,tutarsızlıklar) geri kazanım makinaları imalatına başladık. Her türlü geri kazanım makinaları imalatı yapabiliyoruz.Eski bir geri kazanımcı olarak,bu tip makinaları çok iyi tanıdığımızdan,ihtiyaç duyan arkadaşlarımıza,geri kazanım ile ilgili her konuda(proje,tasarım,imalat,tesis kurulumu,vb)yardımcı olabılır,ilgili firmalara yönlendirebiliriz,Saygılar.

Yeni ürünümüz :

@kemal öge

firma iletişim bilgilerini Firmalar başlığında tanıtırsanız faydalı olacaktır. Zira benim yeni ÖTA ve tehlikeli atık geri kazanım tesisi işi var elimde ama işlemlere henuz yeni başladık.

firmamızda varil yıkama makinası imalatı mevcuttur pinomatik sistem ile çalısmaktadır garantilidir şu an 1 adet sipariş üzerine montajına başlanmıştır isteyen gelip yerinde de göre bilir 4. sanayi sitesi 129/16 sokak no 22 bornova izmir 0232 375 6106 fax 0232 375 58 44 info@kuscuoglumakina.com

Gözde hanım
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
tuzla tepeören de geri kazanım firmasıyız 40 senedir varilciyiz ulasın bıze yardımcı olalım size iyi çalışmalar