• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Veri Kayıt Sistemi

MÜGE AK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
öğrenci
Arkadaşlar Merhaba,
Ambalaj Atığı Geri Kazanımı yapan bir firmaya çevre izin sürecinde yardımcı olmaktayız.Daha önce ambalaj atığı geri kazanım tesisinde çalışma yapmadığım için bu konuda eksikliklerim bulunmaktadır.İşletmede sağlanması gereken fiziki şartları sağladığımızı düşünüyorduk, fiziki şartlarda veri kayıt sistemi bildiriliyor fakat biz onu ambalaj bilgi sistemi olarak değerlendirmiştik.İzin sürecinde İl Çevre Müdürlüğü yapılan denetim neticesinde gelen-geri dönüştürülen ve elde edilen maddelerin kaydedildiği veri kayıt sistemi oluşturulması tarafımıza eksiklik olarak bildirildi.Oluşturmamız gereken veri kayıt sistemi ile ilgili elinde örnek bulunan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.
Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
MÜGE123Müge Hanım Merhaba,

Ben toplama ayırma ve geri kazanım firmasında çalışırken excelden alınan atık, çıkış yapılan atık ve geri kazanım sonucu çıkan ürün miktarlarına ilişkin kayıt tutardım. Ben size örnek excel çalışmalarını paylaşıyorum. Siz kendinize göre düzenlersiniz. İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Tehlikesiz Atık Alışlar (1).xls
    33.5 KB · Görüntüleme: 39
  • Tehlikesiz Atık Satışlar.xls
    24.5 KB · Görüntüleme: 26