• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Wcm Yalın Üretim Yaklaşımı: Enerji Pillar Ve Uygulama Örnekleri Bilgilendirme Eğitimi

Değerli Üyemiz,

Şubemiz İklim Değişikliği, Enerji ve Sürdürülebilirlik Komisyonu tarafından 17 Haziran 2020 tarihinde, "WCM Yalın Üretim Yaklaşımı: Enerji Pillar ve Uygulama Örnekleri Bilgilendirme Eğitimi" konusu ile webinar etkinliği düzenlenecektir.

Seminere katılmak isteyen meslektaşlarımızın 17 Haziran 2020 saat 11.00 e kadar
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Seminer bağlantı adresi seminer öncesinde katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

WEBİNAR-3 : WCM YALIN ÜRETİM YAKLAŞIMI: ENERJİ PİLLAR Ve UYGULAMA ÖRNEKLERİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ

Tarih/Saat : 17 Haziran 2020 , 14:00

Konuşmacılar:
Afşar ÜRÜT Murat KURT

Çevre Yük. Müh. Çevre Müh.

Ekli dosyalar

• wcm.jpg
    wcm.jpg
    109.7 KB · Görüntüleme: 23