• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

web sayfası yapmak istiyoruz

Mahsun Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yarımada Çevre Danışmanlık
Merhabalar. Ambalaj -TAT tesisimiz için web sayfası yaptırmak istiyoruz bu konuda yardımcı olabilecek meslektaşlarımız olursa çok sevinirim. Fiyat konusunda bilgim yok. Yeni araştırmaya başladım. Yönlendirebilecek olur inşallah. İyi çalışmalar herkese .

bir arkadaşım var web tasarımı yapıyor. mesajla numarasını göndermek istedim sana ama mesaj gönderemiyorum. bana ulaşabilirsen mesajla nonu gönderebilirsen ararım seni konuşuruz yardımcı olmak isterim

Önce domain(alan adı) sonra hosting alacaksınız. web tasarımın ondan sonra yapılacak

Merhabalar, dinamik dizayn olgay aslandag bir çok TAT firmasına web sitesi yapmış bir arkadaş tavsiye ederim. 0533 413 7209 örnek olarak akdeniz geri dönüşüm, teknik kağıt var aklımda ..

Selam fiyatlar yaptıracağınız yere göre değişiklik gösterebilir. Nereye yaptıracağınızı söylerseniz bilen arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilirler belki.

Hocam nasıl bir web sayfası, ne derece kapsamlı olacağını anlatmanız lazım. Genel olarak 50-2500 arası bir fiyat makul orta seviye site için.