• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Webinar-1: Yüksek Seviye Yapıya Gore Yonetim Sistemlerinin Entegrasyonu (Iso 9001 & Iso 14001 & Iso 45001 & Iso 50001)

WEBİNAR-1 : YÜKSEK SEVİYE YAPIYA GÖRE YÖNETİM SİSTEMLERİNİN ENTEGRASYONU

(ISO 9001 & ISO 14001 & ISO 45001 & ISO 50001)

Değerli Üyemiz,

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak sizlerle farklı platformlarda birlikte olma düşüncesiyle gerçekleştirdiğimiz Mesleki Söyleşi ve seminer etkinliklerini online platforma taşıyoruz.
Bu kapsamında, dönemin ilk webinar etkinliği 14 Nİsan 2020 tarihinde, "Yüksek Seviye Yapıya göre Yönetim Sistemlerinin Entegrasyonu" (ISO 9001 & ISO 14001 & ISO 45001 & ISO 50001) konusu ile düzenlenecektir.
Seminere katılmak isteyenlerin 14 Nİsan 2020 saat 12.00 ye kadar
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
Seminer bağlantı adresi seminer öncesinde katılımcılar ile paylaşılacaktır.
Saygılarımızla.
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
WEBİNAR-1 : YÜKSEK SEVİYE YAPIYA GÖRE YÖNETİM SİSTEMLERİNİN ENTEGRASYONU
(ISO 9001 & ISO 14001 & ISO 45001 & ISO 50001)
Tarih/Saat : 14 Nisan 2020 , 16:00
Konuşmacı:
Rahile YENİ-Çevre Mühendisi

Ekli dosyalar

• webinarson.jpg
    webinarson.jpg
    179.6 KB · Görüntüleme: 41
Ücretsizdir.Selma Hanım'ın paylaştığı linke tıklayarak bilgileri doldurunuz. Giriş bilgileri mailinize gelecektir. Telefondan bağlanmak isterseniz zoom uygulaması üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

ücretsiz di ..
[automerge]1586881501[/automerge]
ücretsizdir murat beyy