• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

West® modeling and simulation software

Recep K.

Kayıtlı Kullanıcı
selamlar
atıksu arıtma tesisi, içme suyu arıtma tesisi ve nehir suyu kalitesi üzerine simülasyon ve modelleme programı buldum internette çok hoşuma gitti broşürünü inceledim ve buraya koymak istedim,
sanırım programla işletilmekte olunan tesisin daha iyi çalışması için simülasyonlar yardımıyla denemeler yapılabilir tesisin maximum verimle çalışmasına yardımcı olabilir diye düşünüyorum

borşür için:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

ben bu simülasyon programının anlatıldığı bir seminere katılmştım 2 günlük bir seminerdi.çok güzel ve çevre mühendislerinin işini kolaylaştıracak bir program.yalnız bu programı bulmak kolay değil ve de ucuz bir program değil bir sene önce 1500 , 2000 dolar civarındaydı.büyük firmaların kullandığı bir program.internette bulurum indiririm diye boşuna aramayın...

paşaköy biyolohik arıtma tesisinde staj yaptığm sırada 2 günlüğüne itü den hasan güçlü adında bir çevre mühendisni geti,rmişlerdi sadece öğrenciler içinm değildi. orada çalışan veya dışarıdan bir kaç mühendis daha vardı. bu sayede benimde az daolsa bir bilgim olmuştu.

bende tam programı bulmuşssunuz diye tıkladım konuyu hayal kırıklığına uğradım :))) Sanırım bulmamız imkansız satın almadığımız taktirde değil mi arkadaşlar ya? :(