• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Whatsapp grubu

ebrus

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çalışmıyorum
whatsapp grubu var mı çevre mühendislerinin

cm net olarak bir wp grubu mu ? memlektime aile çevre mühendislerinin bulunduğu bir grup var mesela.

böyle gruplara girmenizi tavsiye etmem ..

@Tolgay Doğan
mobil çalışma yapılıyordu @Silinmiş üye 2234 hocamız tarafından yanlış bilmiyorsam ..

Tavsiyemiz, WhatsApp gruplarını boşvermeniz ya da uzak durmak diyelim. Tabii elbette isteyen kendi arasında kurabilir ama oraya katkı sağlamak yerine buraya katkı sağlarsanız, herkes faydalanır ve 2008'den beri sizlerin de desteğiyle ayakta duran bu site, yoluna aynen devam eder.

Mobil uygulama konusunda, kısmetse yılbaşından sonra iOS ve Android uygulamalar olacak. Önceden Tapatalk vardı ama ona müdehale edemediğimiz yani kontrolümüz dışında kaldığı için kaldırdık. CMNet'in kendine özgü uygulamaları olursa daha iyi olacaktır. Biraz daha sabır. Şimdilik sitenin mobil sürümüyle idare edelim ki, zaten kötü de değil gayet kullanışlı.

Doğru bir amaç için kullanılsa bence de güzel bir fikir :) yani bilgi paylaşımı için kamuda ve özel sektörde çalışanlar güncel bilgi ve gelişmeleri daha kolay takip edebilir ve daha erken bilgi sahibi olabilir. Mesela ben kamuda çalışıyorum ve takip için pek vakit bulamıyorum malesef :( Böyle bir grup varsa yada kurulacaksa bende katılırım. :harika:

Arkadaşlar bilgisayarlarımız yanımızda olmadığında ya da o an açıp bakmaya fırsat bulamadığımız zamanda anlık paylaşım yapabileceğimiz telegram grubumuz ya da whatsap grubumuz var mıdır ?