Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yapay Sulak Alanlar

Konu, 'ARŞİV' kısmında gestrabyan tarafından paylaşıldı.

  1. gestrabyan

    gestrabyan CMNet Üyesi

    Eski Köy İşleri Genel Müdürlüğü şuanda ise bağlı olduğu İl Özel İdareleri yapay sulak alanlarla atık su arıtımına ilgi göstermekte çeşitli destekler vermektedir. Forumda hızlıca baktım ama malesef konuya çevre mühendisleri larak pek bir ilgisiz kalmışız gibi. İl özel idarelerinin kapısına gidene kadar bir çevre mühendisi olaraka gerek teorik gerekse de pratik bazı bilgilerle gitmeyi isterim zira mevzuatlarda devletin çevre mühendislerini hiçe saydığından şikayetçi olduğumuz malum. herneyse ben bu konuda tecrübe edinmiş arkadaşlar varsa bilgi talep etmekteyim. teorik veya işin pratiğine yönelik, mesela bir örnek proje gibi. en azından yapılmış bir bitirme tezi yüksek lisans tezi mevcuttur diye düşünüyorum.
     

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...