• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yardım :(

Gürkan GÜSLÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Azizler Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Hava kirliliği ölçüm yöntemleri dersim için verilen bir ödevi araştırıyorum. Konu 'Hava kirliliğinde qA ve qC nin önemi'. Bu konuda yaptığım araştırmalarda qA'nın hava kalitesi olduğunu qC'nin hava kontrol olduğunu buldum. Fakat bunlarla ilgili nasıl bir rapor yazacağım nelerden bahsetmem gerektiği konusunda hiç bir bilgim yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bu ara 09.01.2014 tarihine kadar raporu hazırlamam gerekiyor :(

qA ve qC nin anlamını bildikten sonra bunların neden önemli olduklarını yazmakta zorlanmamanız gerekir yani neden hava kaliteli olsun istersiz ve neden havayı kontrol ederiz bunun üzerine bir şeyler yazmanızı tavsiye ederim

Çok teşekkür ederim cevabınız için ama araştırmalarımda duyduğum bir konuda bunun hava modellemesi ile ilgili olabileceği uzun bir denklem olduğu bilgileride geldi. Hocama sorduğumda araştır gel internette var dedi ve benim internette bulduğum bilgi kalite ve kontrol olduğunu söylediğimde başından savar gibi bulmuşsun işte dedi yani kesin olarak kalite ve kontrol olduğundanda emin değilim belki farklı bir anlamıda vardır. :( net bir bilgi alamıyorum..