• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uygulayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yardımm acill

sagapoo

CMNet Üyesi
arkadaşlar merhabalar basit bir soru sisizn için ama daha sektörde yeniyim.
şuan aylık değerlendirme tutanagı hazırlıyorum fakat anlamadığım bir konu nedenıyle saglıklı yapamıyorum.
kapsamdışı olanlara hazırlamak gerekmediğini söylediler.
şimdi ÇED görüşü kapsamdışı ama ÇKAGİLHY' te EK2 ye tabi mesela. şimdi bu firmaya aylık degerlendırme tutanagı hazırlanacakmı :kötü:

morgul

CMNet Üyesi
ÇKAGİLHY kaldırıldı yerine Çevre İzin Lisans yönetmeliği getirildi. Çevre İzin lisansn yönetmeliğinde ekli listelerde yer alıyorsa faaliyet, danışmanlık hizmeti almalı ve dolayısıyla aylık tutanak tutulmalıdır. Çed yazısı her faaliyet için alınmalıdır.

sagapoo

CMNet Üyesi
YANİ eger ek1 ve ek 2 de yer alıyorsa hazırlıyorum. ced kapsamdısı ayrı bir olay .anlattığınızdan anladıgım bu
ilginize teşekkurler

@Olgaç Sürmelihindi Bende diyorim ki ek 1 ve ek 2 de ise her ay aylık raporu hazırlayacağız.İl çevreden çed görüşü isteriz gereklidir gerekli değildir yada kapsam dışı şeklinde rapora yazıyoruz .Yanılıyor muyum yoksa
Bende onu dedim ek kapsama girmiyorsa bile hazirlamali☺