• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yaşam Döngüsü Analizi Hk.

Aysun Sancak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Martı Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurumu
Değerli meslektaşlarım hepinize merhabalar. İnternette bayağı bi araştırmama rağmen cevabını bulamadığım soruları konu ile bilgili meslektaşlarıma sormak istiyorum. Uzun süredir düşündüğüm yüksek lisans tez konusunu yaşam döngüsü üzerine yazmayı planlıyorum. Fakat araştırdığım kadarıyla bu konu gerek analizi yapacak olan program olsun, gerekse yda sektörü olsun, anlamadığım bir dünya bilgi ile dolu. Bu sektörle ilgilenen yda raporu yapabilen veya bu konu hakkında bilgisi olan yda sektöründe çalışmış olan çevre mühendislerinin bilgilerine çok ihtiyacım var program bayağı pahalı bir şey nasıl bir yol izleyebilirim, daha önce hiç bu konu ile ilgilenmedim kıvırabilir miyim yoksa gerçekten tecrübemi lazım bilemiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız beni aydınlatabilirlerse çok çok mutlu olacağım...

İlgilenen herkese çok teşekkür ederim.