• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yaşam döngüsü - Çevre boyut analizi

Kevser OLGUN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
lansinoh laboratories sağlık gereçleri tasarım sana. tic. ltd. şti
arkadaşlar merhaba,

14001:2015 denetimi için çevre boyutları listesi hazırladım fakat standartta geçen yaşam döngüsünün analize dahil edilmesi kısmını anlayamıyorum. elinde örnek analizi olup benimle paylaşabilecek var mı? yada konuyu anlayabileceğim standart harici bir dökümana sahip olan iletebilirse çok sevinirim.

teşekkürler

Dikkat etmedim. Yüklenmemiş. Şimdi yüklemeye çalışıyorum. Hata veriyor. Mesaj da atamıyorum hata veriyor. Bana msj atın bir de öyle deneyelim isterseniz.

@Kevser OLGUN

Sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Ekli dosyalar

• YAŞAM DÖNGÜSÜ Çevre Boyut Etki Değerlendirmesi Formu.rar
    25.2 KB · Görüntüleme: 2,426
@Esra G.Ö.

rar uzantılı dosya olduğundan açamıyorum, farklı bir formatta paylaşırsanız çok sevinirim
Teşekkürler

@Burak Bilen
nasıl bir analiz yaptınız? ne gibi bir yol izlediniz acaba? ben bir form oluşturdum, mevcut durumu değerlendirdim ama pek emin olamadım da

merhabalar;
14001:2015 versiyon geçiş denetimi geçirdim süreç bazlı risk analizi ve süreç bazlı çevre boyut etki analizi görmek istiyorlar ve analizler süreç sahiplerininde katıldığı bir ekip ile yapılmalı diyorlar. bu kapsamda ekip oluşturup eğitim vermeyi planlıyorum nasıl yapılacağını bilmedikleri için. elinde görsel ağırlıklı eğitim sunumu örneği olan var mı?