Yaşamın Katledilişi..

bu arada binamızda geri dönüşüm kutuları vardı, fakat çevre mühendisliğinde okuyan bir arkadaş geri dönüşüme salça! makarna ! ve bunların bulaştığı kartonlar attığı için geri dönüşümümüz kaldırıldı binadan. kamerayla tespit edilmiş bu gerçek sonucunda, çevre mühendisliğinde bile bunun önlemi nasıl alınamıyor, onlar çevre mühendisi olarak aranıza katılacaklar...

Duyarlılık insanın kendisinde olacak,ne kadar okursa okusun hatta yalayıp yutsun yine birşey olmaz.Yürekte olacak.
Ne kadar okursan oku bilgine yakışır şekilde hareket etmiyorsan cahilsin demektir.

asdfghjkl

CMNet Üyesi
bu arada binamızda geri dönüşüm kutuları vardı, fakat çevre mühendisliğinde okuyan bir arkadaş geri dönüşüme salça! makarna ! ve bunların bulaştığı kartonlar attığı için geri dönüşümümüz kaldırıldı binadan. kamerayla tespit edilmiş bu gerçek sonucunda, çevre mühendisliğinde bile bunun önlemi nasıl alınamıyor, onlar çevre mühendisi olarak aranıza katılacaklar...
çözüm kutuları kaldırmak olmamalıydı. bina yöneticisi toplantı yapıp bilinclendirebilirdi

çözüm kutuları kaldırmak olmamalıydı. bina yöneticisi toplantı yapıp bilinclendirebilirdi
kimi bilinçlendirceklerdi :) binada mühendislik öğrencileri var sadece, bilinçlendirmeli dediğiniz olayı yapanlar da çevre mühendisliği öğrencisi, yani aynı dersleri görüyor aynı derslerden geçiyoruz. öğretilebilecek birşey yoksa, 1.sınıf veya başka bölümden olsa ben seve seve anlatıyorum zaten, şu anda ben topluyorum binadan bilinçli arkadaşlardan , kapılarından alıp arabayla geri dönüşüm noktasına taşıyorum

Şu anda bu içeriği okuyanlar (Üye: 1, Misafir: 0)