• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yaşamın Katledilişi..

bu arada binamızda geri dönüşüm kutuları vardı, fakat çevre mühendisliğinde okuyan bir arkadaş geri dönüşüme salça! makarna ! ve bunların bulaştığı kartonlar attığı için geri dönüşümümüz kaldırıldı binadan. kamerayla tespit edilmiş bu gerçek sonucunda, çevre mühendisliğinde bile bunun önlemi nasıl alınamıyor, onlar çevre mühendisi olarak aranıza katılacaklar...

Duyarlılık insanın kendisinde olacak,ne kadar okursa okusun hatta yalayıp yutsun yine birşey olmaz.Yürekte olacak.
Ne kadar okursan oku bilgine yakışır şekilde hareket etmiyorsan cahilsin demektir.

@MustafaKaptan
kimi bilinçlendirceklerdi :) binada mühendislik öğrencileri var sadece, bilinçlendirmeli dediğiniz olayı yapanlar da çevre mühendisliği öğrencisi, yani aynı dersleri görüyor aynı derslerden geçiyoruz. öğretilebilecek birşey yoksa, 1.sınıf veya başka bölümden olsa ben seve seve anlatıyorum zaten, şu anda ben topluyorum binadan bilinçli arkadaşlardan , kapılarından alıp arabayla geri dönüşüm noktasına taşıyorum