• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

yaz okulu

Cansu Bağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
DYO BOYA FABRİKALARI
arkadaşlar Sakarya' da yaz okulunda Su Kalitesi Kontrolü dersi açılıyor mu???

merhaba,

saü 2010 mezunuyum su kalitesi dersi bülent hocanın dersiydi sanırım.

benim gibi birçok kişinin o dersi çok iyiydi açılmamıstı dıye hatırlıyorum.. Cok talep olursa acılır tabiki.

anladığım kadarıyla cansu dışardan yaz okulu kaydı yaptırmak için bu soruyu sormuş.bunun muhattabını sakarya üniversitesini arayarak öğrenebilirsin.çünkü bizim sözlerimiz afaki kalır.ben orda bölüm derslerinin yaz okulunda açılmadığını görmüştüm.benim tavsiyem o dersin hocası kimmiş diye bir öğrenir o hocayla iletişime geçersen daha doğru olur.

Çoooook teşekkürler. evet tek ders sıkıntım oldu. çakışma probleminden dolayı alamadım o dersi. bitirme projesi dahi hepsini aldım. aradım bugün de Sakarya'yı mayısta belli oluyormuş.

bülent hoca mı bırakmaz :) çatır çatır adam bırakır bülent hoca yanına gidip not dilenmediğin sürece. dersi bir arkadaşın dediği gibi 2ye ayırdılar. B grubuna Meral yurtsever hoca giriyor. o da bırakmaktan çekinmez. benim fikrim muhtemelen açılır.