• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yaz stajı

Bayram Yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
4 temmuz -18 agustos arasi muhtemel olan stajimi basda trabzon veya kirklareli (lüleburgaz özelllikle ) yapmak istiyorum. 3. sinif ögrencisiyim geçen yil belediyede yaptigim stajde amele gibi kullanilmaktan baska bir sey ögrenmedik son stajimin gerçekten verimli geçmesini istiyorum bu yüzden iyi bir yer olmasini buralarda gerçekten bizlere bir seyler verilmesini istiyorum. öncelikli olarak lab düsünmüyorum. son care kalirsa o olabilir. bunun disinda bu yerlerde daha önceki tecrübelerinize dayanarak veya bilgili oldugunuz önerebileceginiz buralarda staj yerleri var mi . tabiki bu yerlere de yerlesmeme de yardimci olabilirseniz çok daha mütesekkir kalirim. her zaman tecrübe tecrübe diyorlar bunu tek kazanacagimiz yer bu stajlar o yüzden gerçkten oldukça verimli bir staj yapmak istiyorum mükünse önerebileceginzi yerler komplex yapilar olsun yani sadec lab yada içme tesisi gibi bir yere sabit kalmaktansa staj boyunca baska konularda da bilgi edinebilecegim genis yelpazeli yerler olması

Merhaba;
Lüleburgaz'da HEAŞ ve AKIN TEKSTİL A.Ş'lerine staj başvurusu yapabilirsin...
Yardımcı olmaya çalışırız...

staj ba@artman
staj teslim süremiz doldu fakat bu başvuru işlemini nasıl yapabilirim acaba internet üzerinden var mı böyle bir imkan. bu konuda yardımcı olursanız gerçekten çok teşekkür ederim bir de bizde staj yaptıgımız kurumda çevre mühendisi olma zorunlugu var bu kuruluşlar çevre mühendisi barındırıyor mu bünyelerinde acaba

her iki kurumu'da telefonla arayıp, eğitim bölümlerinden gerekli bilgileri alabilirsin. İnternetten staj için başvuru olmaz. Ayrıca Akın tekstil de şahsım olarak Çevre mühendisiyim, HEAŞ'ta da 2 çevre mühendisi bulunmaktadır. Bu arada aslen nerede ikamet edeceksin? Kolaylıklar...

staj başvurum kabül olması halinde lüleburgaz merkezi askeri lojmanlarda ikamet edeceğim. akın tekstile iletişim adresinden mail başvurusu gönderdim ama aramam gerektiğini söylüyorsanız onuda yaparım