Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yds sınavı

Konu, 'Diğer Sınavlar' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

 1. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,
  YDS'ye bahar dönemi için başvuracağım. 6-7 aylık bir süre var sınava da. Bu sürede YDS'ye nasıl çalışılmalı? Nereden başlanmalı? 50 puana ulaşmak için neler yapmalı?
   
 2. Gülçin Doğan

  Gülçin Doğan CMNet Üyesi

  @Burak Bilen Bende hazırlanmaya baslayacagim grameriniz nasıl bilmiyorum önceliğimiz gramer olmalı ardından soru çözüm teknikleri ve kelime
  Sadece kelimeye dökülmüş bir sınav bence çevir çöz :)
   
 3. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  Gramer çok iyi değil. Kelime olarak da fena değil ama YDS'nin istediği kelimelerde zorlanıyorum. Kısacası hiçbir şey yok.
   
 4. kcrsamed

  kcrsamed CMNet Üyesi

  çok geç kalınmış bir şey çalışmak için gramer çalışarak fazla bişey yapılacağını düşünmüyorum tavsiye olarak bence cümle yapılarını ezberleyin azda olsa grameriniz vardır diye düşünerekten cümle yapılarını bildiğiniz takdirde en az 40 puan alabilirsiniz ki bende öyle olmuştu fazla gramerim olmamasına rağmen sadece cümle yapısını bilerek 43 aldım ve bu sınavda sınav süreside uzatıldığından bir avantaj olarak tüm adaylara başarılar :)
   
 5. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  Önümüzdeki sınava değil de sonrakine gireceğim.
   
 6. kcrsamed

  kcrsamed CMNet Üyesi

  Burak BİLGİN meslektaşım o zaman cümle yapıları, gramer ve çözme tekniklerine çalışırsanız sıkıca 50 barajını rahatça geçebilirsiniz ben youtube dan çözme tekniklerini ve cümle yapıları hakkındaki YDS videolarıyla çalıştım ki hala öyle yapıyorum şimdiden başarılar.
   
 7. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  Eyvallah. Sana da başarılar.
   

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...