• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni ambalaj sisteminde belgelendirme

mustafa y

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AS
YENİ AMBALAJ SİSTEMİNDE BELGELENDİRMEYİ NASIL YAPARIZ?

arkadaşlar biliyorsunuz ki nisan sonuna kadar süre verdiler ama hala sistemsel sorunlar devam ediyor.biz hala belgelendirme aşamasına gecemedik bile eger bu aşamaya gelmiş başlamış yada yapmış olan varsa nasıl bir yol izlediğini yazarsa bizde buradan ögrenmiş oluruz
iyi calışmalar

Belgelendirme Dosyalarında Bulunması Gereken Bilgi Ve Belgeler İle Belgelendirme Dosyalarının Hazırlanmasında Dikkat Edilecek Hususlara Ait Usul Ve Esaslar da gerekli bilgiler mevcut yıldız hanım.

ben şu an o aşamadayım evrem hanım ama daha belgelendirmeleri girmedim revizeler onaylandı fakat hala belgeleme yönetimi ek 7c diyorum onaylanan revizeler gözükmemektedir.

belediyenin sisteminde belgelendirme ile alakalı hiç bir şey yok zaten bildirdiğimiz miktarların bazıları gözüküyor bazıları gözükmüyor.

evrem hanım merhaba
ps nin sisteminden belgelendirme oluştur diyorum ambalaj cinsi ve yılını seciyorum.belgelendirme dosyası oluştur diyorum.Belgelendirmede kullanılan miktar eksi çıkıyor.Bu sorun teşkil eder mi bunun nedeni nedir.biliyor musunuz.

hulya hanım onaylayın il müdürlüğüne gönderin fazla miktardan öyle gözüküyor bir sonraki yılda kullanabilir siniz dedi ama benim hala şüpelerim var onayladım ama bekliyorum bakalım

il müdürlüğü onayladı ps yükümlülük izlemede belgelendirme miktarını arttırıyor.bunu nasıl düzeltebiliriz.