• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni bakanın talimatı

İbrahim Uysal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sistem Mühendislik Dan. İnş. Mad. Orm. Nak. İth. İhr. Em. San. ve Tic A.Ş.
Hafta başından beri izin lisans konusunda da olsun normal evrak olsun müdürlükten alamıyoruz. İkinci bir talimata kadar bişi imzalamayın talimatı gelmiş bakanlıktan. Diğer il müdürlüklerinde benzer durum var mı?

@Emine Erdem

Yukarıdaki talimatta durdurulan şeyler tekrar işlemlerine devam edecek denmiş. Siz sanırım yanlış anladınız.

@Fatih Çoban
evet bir anda okuyunca, sinirliydimde o an yanlış anlamışım akşam sakinleşince tekrar okudum o zaman fark ettim.
(aslında patlamak istemiştim sanırım buna denk geldi :krktm:)

@yara_bandi
peki bizim stresimizi kim alacak?:kötü: bende artık saksıyla dolaşacağım toprağı dolduracağım içine sinirlenince toprağa elimi sokarım artık :krnz:

@Melis Kara

arkadaşlar bu genelgede bahsettikleri, 15.07.2011 yazılı talimat ve 03.01.2014 yazılı talimatlar nelerdir biz bilmiyoruz nerde çıktı bunlar aradım hiç biyerde böyle genelgeler talimatlar yok !!!!

@shalic

bahsi geçen ilgiler önceki talimatlarla alakalıdır. yayımlanan talimat dikkate alınabilir. konunun sadece bilgilendirme amaçlı yapıldığı, bakanlık personelini ilgilendirdiği ve ÇED kararıyla ilgili Bakanlık makamından olurun olması gerektiği ifade edilmektedir. Bilgilerinize,

@CMNet Okuru

Teşekkür ederim
bizde ÇEd hakkında daha önce verilmiş olan talimatları gözden kaçırdığımızı düşündük ama şimdi de tahmin ettiğim gibi bakanlık içi talimatlarmış yayımlanmamış halkın bilgisine . Tekrar teşekkür ederim.

@CMNet Okuru

Çed olumlu belgesi için bakanlık olurunu almak ifadesi Bakanın imzasını mı kastediyor arkadaşlar?

Arkadaşlar ben bir kaç gün önce bazı yazıları aldım müdürlükten. Hem müdürlükteki personel halen sahaya çıkıyor..durdurulma felan yok..en azından Ankarada..Nasıl oluyor..Ankarada olanınız var mı?

İl müdürlüğü değil bakanlık inceleyip onaylayacak demek oluyor. Bakanlıktan bu konuyla yetkili kimse o imzalayacak.

@Pınar Özgen
Güzel.. ozaman heryerde tekrardan başlamış..Uygunluk yazısı için müracaatta bulunmuştum gelirler o halde..

31.12.2013 tarihinde dilekçe yolladım. Ankara İl müdürlüğüne ama halen gelen giden yok. 6.01.2014 il müdürlüğünü aradığımda Saya çıkılma işleminin bakanlık talimatıyla bir süre durduğunu söylediler.