• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni çevre kanunu, çed yönetmeliği ve ab uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
yeni çevre kanunu, çevresel etki değerlendirmesi yönetmeliği ve avrupa birliğine uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

Ekli dosyalar

• ÇED sempozyum1.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 86
  • ÇED sempozyum2.rar
    805.1 KB · Görüntüleme: 108
bilgi için teşekkürler.acaba birde dosyaları verirken kaynakları belirtmeniz mümkünmü?

yanlış anlamanızı istemem.. kaynak verilmesi gereken paylaşımalarda zaten veriyorum... ki gerekli de biçok durumda ;) ama bu tür paylaşımlarda (sempozyum kongre vs) herhangibir kaynak söz konusu değil.. kendi bilgiye ulaşabilme çabam diyelim... bu yüzden de tek kaynak burası ;)

ok anladım.bende de çok fazla kaynak var bir çok kaynağın kendisi bende mevcut.onları site isimlerine göre ayırt edebiliyorum o yüzden sordum.tekrar tekrar indirdiğim çok oluyor aynı bilgiyi.kaynak o yüzden lazımdı bana ama problem deil.haklısın bu konuda :)

@yara_bandi

şimdi sizi daha iyi anladım :) sizinde beni anlamış olmanız çok güzel ;) sizdeki dokumanlarıda en kısa sürede sitemizde görmek isteriz...

siteye daha yeni üye oldum.siteyi iyice bir inceleyip farklı olan bilgileri tabikide paylaşırım.karşılıklı olarak bilgileri ayıklamam gerekiyor çünkü :)

inceleme süresinin kısa olması tek temennim :D en kısa zamanda bekliyoruz paylaşımlarınızı Uğur bey.. yeni ve aktif üyelere ihtiyacımız var doğrusu ;)

site neden bu kadar çok hata veriyor dosya yüklemesi yaparken.bir dosya yükleyemedim gitti.hata oluştu hata oluştu dio başka birşey demiyor :mad:

@yara_bandi

sitede herhangibir hata mevcut değildir...hata tamamen kullanıcı bazlı.. örneğin word gibi dosyalarda 1mb, rarlı dosyalarda ise 1.5mb kotaı var, görmüş olmanız lazımdı eklenti kısmında.. buna dikkat ederek paylaşımlarınızı yaparsanız sorun çıkmayacaktır..daha büyük dosyalarınızı çeşitli upload sitelerine upload ettikten sonra buradan rahatlıkla paylaşıma sunabilirsiniz..

İyi paylaşımlar ;)

@yara_bandi

Dosyatipi ve Max. Dosya büyüklüğü esas kriterdir..dosya tipi ve büyüklüğünü yazar mısınız? ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyoruz..ben hergün defalarca paylaşımda bulunuyorum ve hiçbir sorun çıkmıyor..

şehir dışındaydım.tekrardan teknolojiyle tanıştım dosyamı kontrol ettim senin haklı olduğunu gördüm yanlış feryat için kusura bakma :)

Cevap: Yeni çevre kanunu, çed yönetmeliği ve ab uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

bende de hata verdi geçenlerde..anlamadım nedenini....dosya yüklemek istedim..bir türlü yapamadım....dosya yükleyip arkadaşlar ile paylaşmak istedim ama olmadı ...neyse..tekrar deneyeceğim...belki bu sefer olur....