• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Yeni gri renk arayüz ve açıklamalar.

• Konuyu başlatan Silinmiş üye 2234
  • Başlangıç tarihi
S

Silinmiş üye 2234

Merhaba,

Tek yapmanız gereken üst menüdeki en sağda bulunan ikona tıklama ve sonrasında şöyle bir pencere açılacak;

gritema-ve-kullanim.png

Buradan dilediğiniz bir arayüzü kullanabilirsiniz.

Dipnot: Lütfen "mobil" sürüme geçiş yapmayınız. O sürüm mobil cihazlarınız içindir ama yanlışlıkla tıkladınız diyelim. Sol menüyü açın, en altta "Mobil" yazar ona tıklayınca tekrar böyle bir panel çıkar oradan geri dönüş sağlayabilirsiniz veya şuradan: https://www.cevremuhendisleri.net/hesap/preferences "Site Arayüzü:" kısmından seçmeniz de yeterli.

Gri iyi olmuş.:)

Not: Kadınlara özgü arayüzü bir açtım kör oldum sandım. :) Hala etrafı pembe ve mor tonlarında görüyorum :D :D