• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni konu açalım

omerix

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
merkez
ISO/IEC 17025 Kalibrasyon ve Test Laboratuvarları için Genel Şartlar ile ilgili bir konu açılırsa konuyla ilgili arkadaşlara bilgilerimi paylaşabilirim...

Sanırım yeni kategori açılmasını kast ettiniz fakat benim önerim kalite sistemlerinde diğer sistemler altında mesaj yazılarak konu genişletilebilir. 17025 nedir ne değildir neleri kapsar soru sorulmadanda bilgi paylaşırsanız meraklı olan meslektaşlar eminim katılım sağlayacaktır.

ben bu konuyla ilgili hem bilgi hemde eğitim almak istiyorum. Ama sanırım pek yaygın değil. bu konuyla ilgili eğitim veren bir yer bulamadım. özellikle Bursa da