• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni lpg sorumlu müdürlük yönetmeliği fiyat politikası

Nurullah Özdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MAZÇEV ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZM.ENERJİ İNŞ. SAN VE TİC LTD ŞTİ.
Arkadaşlar Yeni yönetmeliğe göre artık tek bir tesise bakabiliyoruz hepimiz biliyoruz acaba yeni fiyatlarda ne kadar yükseltmeyi düşünüyorsunuz :)

@Ezgi koca

Hocam galiba işler biraz karışık, bir arkadaşımın üzerine 3 lpg istasyonu vardı. Sigortasına baktık, 3 yerde de belirli zamanlarda işe giriş çıkış yapılmış.. Bu şekilde oluyor galiba :confused:

@Ezgi koca
@Ezgi koca çalışabiliyorsun. daha öncesinde de farklı bir konu başlığında bahsetmiştik. hatta 3 istasyon dahi alabiliyorsun. sgk'nı da her istasyon ayrı ayrı yatırıyor. 3 istasyona bakan çoğu arkadaşlardan duyduğum her istasyon 10 günlük sgk yapıyormuş. ben ısrarcı bir şekilde bu konuda her istasyon tam zamanlı yaptırın derim. çünkü siz orada 10 gün değil 30 gün sorumlusunuz

Merhaba arkadaşlar ben tat firmasında çevre görevlisi olarak çalışıyorum lpg sorumlu müdürlügü belgem mevcut hem tat firmasında çalışıp hemde istasyonada bakabilirmiyim iki yerdende sigorta yatabiliyormu acaba bilgisi olan varmı bu konuda.