Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeşil Havaalanı Projesi

Konu, 'ARŞİV' kısmında cerenycl tarafından paylaşıldı.

1. cerenycl

cerenycl CMNet Üyesi

Havacılık sektöründe çalışmaktayım. Green Airport (Yeşil Havaalanı) kapsamında şirketimize yeşil kuruluş ünvanı kazandırmayı hedefliyoruz. çalışmaların daha çok başındayız. il olarak çevre boyutlarını belirlememiz gerektiğine karar verdik. bu çalışma şimdilik sadece havaalanında bulunan istasyon ofisleri kapsamında yapılacaktır. Çevre boyutlarını belirlemede ve buna bağlı çevresel risk analizi formu oluşturmada takıldık. Bu konu hakkında bir bilgisi olan ya da yardım edebilecek olan arkadaşlar, yardımlarınızı varsa mevcut örnek teşkil etmek üzere taslak olarak tablo örneklerini bekliyorum.​

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.