Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeterlilik belgesi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Zeynep Zülal tarafından paylaşıldı.

 1. Zeynep Zülal

  Zeynep Zülal CMNet Üyesi

  ÇED VE PTD DOSYASI HAZIRLAYABİLMEK İÇİN ALINMASI GEREKEN YETERLİLİK BELGESİ TEBLİĞİNDE BELİRTİLEN ; İSTİHDAM EDİLECEK ÇEVRE MÜHENDİSİNİN,BİR TANESİ YETERLİLİK BAŞVURUSUNDAN EN AZ 3 YIL ÖNCESİNE AİT OLMAK ÜZERE ÇED RAPORU HAZIRLAMASI GEREKTİĞİ BELİRTİLMEKTEDİR.

  AYRICA RAPOR KOORDİNATÖRÜNÜN DE EN AZ 10 ADET ÇED OLUMLU KARARI ONAYLAMASI VEYA BİR TANESİ YETERLİLİK BELGESİ BAŞVURU TARİHİNDEN EN AZ 5 YIL ÖNCESİNE AİT OLMAK ÜZERE 5 ADET ÇED RAPORU HAZIRLAMIŞ OLMASI GEREKTİĞİ BELİRTİLMİŞTİR.

  İSTİHDAM EDİLECEK ÇEVRE MÜHENDİSİNİN VEYA KOORDİNATÖRÜN BU ŞARTLARI SAĞLAMAMASI DURUMUNDA YETERLİLİK BAŞVURUSU YAPILMASI MÜMKÜN MÜDÜR?
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?