Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yıllık iç tetkik raporu

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fecriati tarafından paylaşıldı.

 1. Fecriati

  Fecriati CMNet Üyesi

  Sevgili arkadaşlar bununla ilgili arama yaptım ama bulamadım.

  Bildiğiniz üzere çevre görevlisi olarak çalıştığımız yerde tesis içi yıllık iç tetkik raporu hazırlamamız gerekiyor. Bu rapor nasıl olacak her bir departmanın mevzuatlara göre durumu mu yer alacak yoksa departmanların, tesiste uygulanan çevre yönetimine dair bilincini mi sorgulayacak; yol gösterici bilgiler verirseniz sevinirim.
   
 2. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  bu raporu gözünüzde büyütmeyin. ilk kez yapacağınız iç tetkik raporunda mevzuatla ilgili tüm eksikliklerinin tespiti ve yapılması gerekenler yer alacak. daha sonra yapacağınız tetkikte yapılan iyileştirmeler denetlenecek. sabit bir formatı ve dili yok. gördüğünüz eksiklikleri tamamen kendi cümlelerinizle maddeler halinde düz yazı ile hazırlayacağınız bir rapor sadece.
   
 3. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Sitemizle konu ile ilgili bilgi ve belgeler bulunmaktadır.

  örneğin; https://www.cevremuhendisleri.net/f114/ic-tetkik-4864/
   
  Samigokhan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...