Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yönetim planı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özge Uluğ tarafından paylaşıldı.

 1. Özge Uluğ

  Özge Uluğ CMNet Üyesi

  Arkadaşlar biz bi tat firmasıyız. Bi belediye ile anlaşmamız var. O belediyenin yönetim planı var ama o yönetim planı uygunluğundan sonra o belediyeye farklı mahalle vs eklenmiş. Bunun için yeni yönetim planı mı hazırlamalıyız yoksa o yönetim planına mı ekleme yapmalıyız? Ne gibi yol izleyebiliriz, yardımcı olursanız sevinirim.
   
 2. metin dursun

  metin dursun CMNet Üyesi

  Bildiğim kadarıyla anlaşmalı belediye adına dilekçe yazıp (belediyenin antetli kağıdı olsun), belediyede kim ilgileniyorsa çevre müh. olur temizlik işlerinde yetkili kişi olur fark etmez, kaşe imza yaptırıp il müdürlüğünüze vermeniz gerekiyor.. dilekçe içeriğine eklenen mahalleleri yazacaksınız..
   
 3. Özge Uluğ

  Özge Uluğ CMNet Üyesi

  şuan ki yönetim planı 4 aşamalı, bu dediğiniz kısımı hangi aşamaya yazmamız gerekiyor peki?
   
 4. metin dursun

  metin dursun CMNet Üyesi

  Eklenen mahalleler hangi aşamadan sonra eklenmişse.. ör: 2. aşamayı bitirip gelişme raporunu verdiniz diyelim ve yeni mahalle eklemeniz gerekiyor o zaman 3. aşamaya ekleyeceksiniz ki zaten 2. aşamada olmayan mahalleyi nasıl ekleyebilirsiniz ki...!
   
 5. Özge Uluğ

  Özge Uluğ CMNet Üyesi

  Şuan tekrar anlatıyorum, bu mahalleler yönetim planı oluşturulduktan sonra eklenen mahalleler. Bu mahalleler zaten o zaman olsa neden o aşamalarda olmasın ki. benim dediğim bu yönetim planı hazırlandıktan sonra yeni oluşan mahallelerin hangi aşama da olacağı.
   
 6. metin dursun

  metin dursun CMNet Üyesi

  Bende diyorum ki hangi aşamadan sonra eklennmişse o aşamadan sonra olacak. Siz yine de bulunduğunuz şehrin il müdürlüğünü arayıp sorun.
   
  Özge Uluğ bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.