• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yüksek Lisans !!

Ercan Koca

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Karadeniz Holding
Merhaba arkadaşlar. Ben Yüksek lisans yapmayı düşünüyorum da. İşletme veya yüksek çevre müh. ünvanı yada buna benzer artık ne üzerine yapılabilir onuda bilmiyorum. onun için hangi sınavlara girmem gerekiyor. Yada tam olarak neler yapmam gerekiyor. Bilen yada yapan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

ALES ten başla bence.

Ayrıca lütfen konuları açmadan konunun nerede açılacağına dikkat edin. İş Sağlığı bölümünde yüksek lisans konusu iyi durmuyor.

Taşıdım bile..

Bence sınavdan önce kendinize sormanız gereken bir soru var. Neden yüksek lisans yapmak istiyorsunuz?

Aslında birkaç seçenek var. birincisi. Yüksek mühendislik düşünüyorum. İkinci olarak askerliği ertelemek. Tam olarak bu konuda siz ne ta siye edersiniz Fatih Bey. Hangi konuda ve nasıl yüksek lisans yapmalıyım. Ve yapmam için hangi sınavlara başvurmalıyım...???

Hangi konu kısmı için bir konu daha vardı onu inlemenizi tavsiye ederim.

Sınavlar ise,
ALES
Genel bir dil sınavı yada üniversitelerin kendi dil sınavları
Mülakat

İyi bir işin yoksa askerliği erteleme..